Editöre Mektuplar: Harris'i alelacele atamak iyi görünmüyor

Editöre: Başkan Yardımcısı Kamala Harris'in başkanlık kampanyasına güvenilirlik kazandırmak için bir Demokrat “mini ön seçimi” kazanması gerekiyor. (“Demokrat umutları artık Kamala Harris'e bağlı. Savcı mahkumu yenebilir mi?” köşe yazısı, 21 Temmuz)

Şu anki durumda eski Başkan Trump, onun Demokrat Parti'yi yöneten elitler tarafından kutsandığını ve Başkan Biden'dan hiçbir farkı olmadığını iddia edecek – böylece ona da Biden'a saldırdığı şekilde saldırabilecek.

Harris'in adaylığı “kazandığı” algılanmalı, kendisine teslim edildiği algılanmamalı. Mini ön seçim sürecinden geçmek, Biden başkanlığının geçmiş dört yılından farklı olarak, önümüzdeki dört yıl için kendi vizyonunu ifade etme şansı verecektir.

Ayrıca, mini ön seçim süreci heyecan verici olacak, Amerikan halkını dahil edecek ve sonuca ilgi duymasını sağlayacak ve nihai adaya -ister Harris ister başka biri olsun- gerçek kampanyaya doğru ivme kazandıracak.

Steven Renick, Los Alamitos

..

Editöre: Harris'in Biden tarafından desteklenmesiyle oyun başladı.

Medya Trump'ın her mide bulandırıcı eylemine ve açıklamasına odaklanmayı bırakıp, adayların politikalarını, iklim değişikliği konusundaki tutumlarını, demokrasiyi, kadın ve LGBTQ+ haklarını ve Anayasa'yı savunmalarını mı karşılaştıracak?

Biden'ın kararı duyuran mektubu, ülkenin iyiliği için kendi egosunun ötesine bakmaya istekli büyük bir adamın eseridir. O, başkanlığa onur getiren gerçek bir vatanseverdir.

Jean Toh, Newport Sahili

..

Editöre: Amerika'daki tüm bu bölünmeyle birlikte, şimdi ortak bir bilet için ideal bir zaman gibi görünüyor. Belki de Harris ve Sen. Mitt Romney (R-Utah) çözümdür.

Howard Cohl, Los Angeles

..

Editöre: Uzun zamandır Biden hayranıyım. Son birkaç yıldır harika işler başardı.

Onun yerine aday olarak kim gelmeli? Ne yazık ki, Harris'in Trump'ı yenebileceğini düşünmüyorum. Çok zeki ve çok yetenekli, ancak ülkenin -özellikle de kararsız eyaletlerin- onun başkan olmasına hazır olduğunu düşünmüyorum.

Senatör Mark Kelly'yi (D-Ariz.) çok seviyorum. Ilımlı bir Demokrat, sınır sorunları konusunda sert ve emekli bir Donanma subayı ve astronot. Kilit salıncak eyaletlerinden birinden. Ülke çapında çok seçilebilir olduğuna inanıyorum.

Kasım ayında Trump'ı yenmek için ülkenin onu destekleyebileceğinden eminim.

Mike Reardon, Fallbrook